O firmie

Szanowni Państwo!

Concordia Zarządzanie Nieruchomościami jest firmą, którą reprezentuje zespół współpracowników z doświadczeniem w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych. Osoby pracujące w naszej firmie posiadają odpowiednią wiedzę merytoryczną i wieloletnie doświadczenie, dlatego świadczą usługi na wysokim poziomie. Za priorytet stawiamy sobie satysfakcję Zarządu i Właścicieli, która jest możliwa jedynie przez indywidualne podejście do potrzeb klienta. Uważamy, że nie ma dwóch takich samych obiektów, nasze doświadczenie pozwala na wprowadzenie odpowiednich i dopasowanych do specyfiki Państwa potrzeb procedur i zasad współpracy. 

Również struktura organizacyjna naszej firmy jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów. Za każdą nieruchomość odpowiada konkretny zarządca nieruchomości oraz księgowy, co zapewnia łatwy kontakt i płynną komunikację z użytkownikami nieruchomości.

W pracy wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody, które usprawniają obsługę nieruchomości oraz pozwalają Zarządowi i Właścicielom w łatwy sposób kontrolować nasze działania. . Concordia ZN działa w oparciu o etykę zawodowa i standardy, a naszą strategią jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa oraz komfortu.

Przy obsłudze finansowo-księgowej korzystamy z programu System Łatwej Obsługi Nieruchomości (SŁONie), dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom prowadzenia ewidencji obsługiwanych przez nas nieruchomości, wspomagany na życzenie naszych Klientów dodatkowymi analizami finansowymi.

W zakresie usług dodatkowych naszymi partnerami są wyłącznie sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (kancelarie prawne, obsługa techniczna nieruchomości oraz firmy sprzątające, ), gwarantujące wysoki poziom usług.

Nasze mocne strony: 

  • Rozwiązujemy nietypowe problemy formalno-prawne, techniczne i finansowe
  • Dbamy o terminową realizację powierzonych nam zadań,
  • Skutecznie i możliwie szybko naprawiamy usterki zgłoszone przez Zarząd i właścicieli,
  • Do każdego problemu podchodzimy w sposób elastyczny, uwzględniając możliwości i potrzeby Klienta,

Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: