Wspólne ubieranie choinki na Wilanowie 2014r.:

Zastanawialiśmy się jak można oprócz obowiązków naszej codziennej pracy wyjść do najmłodszych mieszkańców naszej Wspólnoty Mieszkaniowej na Wilanowie.

 Po chwili uznaliśmy, że najlepszą sprawą będzie zakupienie pięknej choinki, ozdobienie jej choinkami i ubranie ją w płaszcz z lampek, które wieczorem będą tworzyły niezapomniany nastrój świąt Bożego Narodzenia. Śnieg w prawdzie się nie pojawił, ale choinka została przez wszystkich zauważona. : ).

Frekwencja była w prawdzie niewielka, ale i pogoda ku temu nie dopisała, było wietrzenie i zimno. Najbardziej dzielne dzieci i rodzice wyszli aby ubrać choinkę i zapewnić Wszystkim miła atmosferę na święta, za co im serdecznie, al. eto bardzo serdecznie dziękujemy !!! Za tak dzielną postawę zjedli wszystkie słodycze przygotowane na imprezę z ubieraniem choinki, dostali czapki Mikołaja i zabrali prezenty do domów z duuużą ilością słodyczy.

Cieszyły nas opinie mieszkańców, którzy docenili inicjatywę. Mieszkańcy zapowiedzieli, że na przyszły rok stawią się licznie ze swoimi pociechami. : )

Dziękujemy za wspólną zabawę ! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i do zobaczenia w przyszłym roku ! : )  

Wspólne ubieranie choinki na Wilanowie 2014r.:


Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: