Wspólne ubieranie choinki na Ochocie 2012r.:

Zastanawialiśmy się w naszej firmie z administratorami budynków jak można oprócz obowiązków naszej codziennej pracy wyjść do najmłodszych mieszkańców naszej Wspólnoty Mieszkaniowej na Ochocie. Uznaliśmy, że najlepsze co pamiętamy z dzieciństwa w tym czasie to zabawy, gry, ubieranie choinki no i oczywiście Mikołaj z prezentami.


Dlatego zainicjowaliśmy coroczne ubieranie choinki oraz gry i zabawy z nagrodami. Na wspólne ubieranie choinki przyszli rodzice ze swoimi dziećmi. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, dzieci układały puzzle, odgadywały zagadki za które dostawały nagrody. Wspólną zabawę uwieńczyliśmy ubieraniem choinki, każde dziecko dostało bombki, które wspólnie z rodzicem zawieszało na choince. Po ubraniu choinki zrobiliśmy wspólne zdjęcie z dziećmi, rodzicami, administratorem oraz śnieżynką.

Dziękujemy za wspólną zabawę ! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze wspólnego ubierania choinki. Wszystkim którzy chcą otrzymać zdjęcie na pamiątkę z niezapomnianym administratorem Panem Rafałem dostanie je również w prezencie ! : )  

Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: