Szczyt NATO w Warszawie. Sprawdź, gdzie nie zaparkujesz.

W związku ze szczytem NATO w Warszawie, mieszkańcy muszą przygotować się na duże zmiany w związku z parkowaniem. Miasto wprowadza tymczasowe zakazy zatrzymywania na wybranych ulicach Pragi Południe, Śródmieścia, Woli i Ochoty. Ratusz ostrzega: "Wprowadzone zostaną zakazy zatrzymywania się (znak B36) wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela (tablica T24)". Zmiany dotyczą przede wszystkim okolicy Stadionu Narodowego, m.in. ul. Wał Miedzeszyński, Jakubowskiej, Sokolej, J. Zamoyskiego.

Najwięcej zmian będzie w Śródmieściu, dotkną też jednak Ochoty, gdzie nie będzie można parkować na ul. Tarczyńskiej, Dalekiej, Krzyckiego, Raszyńskiej oraz na Żwirki i Wigury.

Zakazy wprowadzą też na Woli, na takich ulicach, jak: Wronia, Łucka, Ciepła, Grzybowska i al. Jana Pawła II.

Z największymi zmianami muszą jednak liczyć się parkujący na Śródmieściu. Tam wyłączony zostanie pl. Teatralny. Nie zaparkujemy też na Al. Jerozolimskich, ul. Boleść, Senatorskiej, Wierzbowej, R. Traugutta, Emilii Plater, Marii Konopnickiej, Bolesława Prusa, Śliskiej, Sosnowej, Nowogrodzkiej, Poznańskiej, Wspólnej, Hożej, T. Chałubińskiego, Kruczej, Królewskiej i Grzybowskiej.

Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: