Przechowywalnia rzeczy w Warszawie, ciekawa alternatywa

jest to dogodna forma poradzenia sobie z niedostateczną przestrzeni na czas remontu, przeprowadzki bądź braku miejsca w mieszkaniu (np. w szafie na sezonowe ubrania, rowery), by żyć bardziej komfortowo. W takich sytuacjach, komórka lokatorska,

Wygodne i kompleksowe podejście do tematu. Po pierwsze, jest to magazyn z dojazdem do klienta – przyjeżdżają, odbierają rzeczy i odwożą, gdy znów są potrzebne. Po drugie, dostarczają klientom za darmo solidne pojemniki (wymiary ok 60x40x40cm) wykonane z utwardzonego plastiku. Można do nich spakować rzeczy małogabarytowe – np. sezonowe ubrania, których nie będzie się używało przez najbliższe kilka miesięcy, książki i dokumenty, sprzęt elektroniczny, zabawki i wiele innych rzeczy. Przechowują też duże przedmioty – rowery, z którymi wiele osób obecnie ma problem z racji zakończenia sezonu i często pozostawia je na klatkach schodowych i korytarzach, meble, sprzęt AGD i inne. Klienci mogą także powierzyć czynności zabezpieczania i spakowania rzeczy.

Dla każdego klienta tworzony jest także katalog online powierzonych nam rzeczy, którym można w prosty sposób zarządzać z poziomu komputera czy telefonu komórkowego.

Bardzo ważna jest dla nas kwestia bezpieczeństwa powierzonego mienia. Firma ta oferuje ubezpieczenie powierzonych rzeczy. Pojemniki zamykane są przy klientach plombami z unikalnymi numerami. Magazyn posiada też odpowiednie zabezpieczenia oraz całodobowy monitoring.

Kontakt do Firmy Więcej Miejsca:

Rafał Kołomański – Właściciel Tel. kom. 733 00 2014, mail: r.kolomanski@wiecejmiejsca.pl

Strona Internetowa www.wiecejmiejsca.pl


Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: