Protestu mieszkańców Szczęśliwic Południowych w sprawie hałasu jaki zafundowały nam Porty Lotnicze na Okęciu

· Ci z Państwa którzy uważają protest za uzasadniony proszę aby się przyłączyli · Możliwe są modyfikacje tekstu i proszę o pomoc w tym zakresie. · Zarządy osiedli, o ile uznają to za stosowne proszę o wywieszenie treści protestu w widocznych miejscach

Warszawa, 25.08.2014r.

Lech Barycki - tel. 697 716 106

Radny Ochoty

Włodarzewska 59 B m 4

Lech.Barycki@szczesliwice.pl

                            Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz

                                                Prezydent Warszawy

 PROTEST

Mieszkańcy osiedli położonych przy ulicy Włodarzewskiej stanowczo protestują przeciw działalności P.P. „Porty Lotnicze” w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, kod. 00-906 Warszawa.

Przedmiotem protestu jest uciążliwość pracy lotniska Okęcie w emitującego od wielu tygodni nadmierny hałas. Dzieje się tak w związku z zamknięciem drogi startowej DS.-1 na lotnisku Chopina zlokalizowanej na osi Ursynów-Ursus a cały ruch lotniczy obecnie odbywa się na dłuższej drodze startowej DS.-3 przez co radykalnie wzrosła uciążliwość dla mieszkańców Ochoty, Włoch Bemowa. Dodatkowo wykonywany są starty samolotów w godzinach nocnych np. dwa samoloty wystartowały w święto 15.08. tuż po godzinie 3.00 rano!! Nie wydaje się, żeby lotnisko było aż tak obłożone, że nie da się zaplanować startów w godzinach dziennych. Tym bardziej, że działa już Modlin i jest to wyłącznie kwestia dobrej woli, ewentualnie umiejętności organizacyjnych zarządzających tym portem osób.

Zwracamy się o ukaranie finansowe P.P.”Porty Lotnicze” na rzecz m.st. Warszawy .

Kontakt: Radny Ochoty p. Lech Barycki

Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: