Nie zapominamy o naszym Kochanym Gdańsku - Choinka 2014r.

W tym roku pamiętaliśmy razem z Adrianem o mieszkańcach naszego Osiedla, postaraliśmy się o piękną choinkę, ozdoby choinkowe i świąteczne jej oświetlenie.

To był nasz debiut i trudno było przewidzieć jak to zostanie odebrane, czy się przyjmie, czy nie, czy będzie dobrze, czy może nie, a ile wydać, mnóstwo pytań, ale Adrian zaangażował wszystkie swoje siły i umiejętności negocjacyjne aby kupić najpiękniejszą choinkę na całej Morenie, a może i całym Trójmieście. Zaangażował się do tego stopnia, że rozmawialiśmy chyba po 10 razy dziennie o choince, duża i jak bardzo gęsta, a ile wydać i czy nie za drogo, ale wynik tych rozmów był genialny ! Choinka spodobała się dzieciom, właścicielom i mieszkańcom, którzy dziękowali za miłą świąteczną atmosferę, ładnie oświetloną i ozdobioną choinkę.

Dzięki takim opiniom i pozytywnym nastawieniem do tej inicjatywy w przyszłym roku dołożymy starań żeby były świetne zabawy, gry, Mikołaj z brodą, może pan Adrian ;) no i oczywiście mnóstwo słodyczy dla najmłodszych !!!

Dziękujemy za miłe opinie, podziękowania dla Adriana (wiem, że był zadowolony i podbudowany), dzięki Państwu wiemy, że to był dobry pomysł, a w przyszłym roku mamy zamiar pobić rekord frekwencji najmłodszych na imprezie choinkowej !

Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: