Choinka, którą Wspólnie ubieraliśmy na Bemowie 2012r.:

Każdy z Nas jako dziecko uwielbiał bawić się na śniegu, lepić bałwana, ubierać choinkę pod którą mógł znaleźć prezenty. Postanowiliśmy dla naszych najmłodszych zaproponować wspólne ubieranie choinki z grami i zabawami, a także z prezentami, które można było dostać za odgadnięcie zagadki lub ułożenie puzzli i wiele innych zadań, które każde z dzieci dostawało.

Śnieżynka (nasza pani księgowa)  : ) pomagała dzieciom w odgadnięciu niekiedy trudnych zagadek, z którymi i tak wszystkie dzieci świetnie sobie poradziły.

Zabawa był fantastyczna, dzieci prześcigały się w ubieraniu choinki, najmłodsze dziecko miało roczek, a najstarsze hmm…, chyba nasz administrator : ), który również świetnie się bawił i był rozchwytywany przez dzieci.

Zabawa była tak fajna, że uzgodniliśmy z dziećmi, że wspólne ubieranie choinki będzie odbywało się co roku, a My będziemy starać się dla naszych najmłodszych o jeszcze bardziej ciekawe gry i zabawy.

Wspólne ubieranie choinki zakończyło się wspólnym zdjęciem pod naszą choinką i niezapomnianymi zdjęciami. Wszystkim dzieciom dziękujemy za liczne przybycie i przepyszną zabawę !!!

Do zobaczenia za rok ! : )

Formularz kontaktowy

Wpisz poniżej swój numer telefonu lub e-mail. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

imię i nazwisko:
numer telefonu: