Adres firmy:

Oddział Warszawa
ul. Św. Bonifacego 100
02-909 Warszawa
tel. +48 22 250 26 61
fax. +48 22 250 26 68
mail: concordiaZN@concordiaZN.pl

Oddział Trójmiasto:
ul. prof. Stefana Hausbrandta 36 lok. 7
80-126 Gdańsk
tel. +48 58 526 12 23
fax. +48 58 526 12 43
mail: concordiaZN@concordiaZN.pl

Dział Zarządzania i Administracji:


Marek Matwiejuk
Zarządca Nieruchomości
Tel. Kom. 501 504 961
mail: m.matwiejuk@concordiaZN.pl

Adrian Warduliński
Zarządca Nieruchomości
Tel. Kom. 503 870 507
mail: a.wardulinski@concordiaZN.pl


Rafał Czajkowski
Zarządca Nieruchomości
Tel. Kom. 503 758 760
mail: r.czajkowski@concordiaZN.pl


Marcin Krawczyk
Administrator Nieruchomości
Tel. Kom. 502 831 135
mail: m.krawczyk@concordiaZN.pl


Krzysztof Nalewajk
Administrator Nieruchomości
Tel. Kom. 506 134 520
mail: k.nalewajk@concordiaZN.pl


Mikołaj Kwiatkowski
Administrator Nieruchomości
Tel. Kom. 690 697 853
mail: m.kwiatkowski@concordiaZN.pl


Jacek Buczkowski
Administrator Nieruchomości
Tel. Kom. 503 963 207
mail: j.buczkowski@concordiaZN.pl

Dział Księgowość:


Magdalena Matwiejuk
Dyrektor Zarządzający
Tel. Kom. 506 566 467
tel. +48 22 250 26 61
tel. +48 58 526 12 23
mail: magdalena.matwiejuk@concordiaZN.pl


Dorota Młynarska
Księgowa ds. Wspólnot Mieszkaniowych
Tel. Kom. 516 853 992
tel. +48 22 250 26 61
tel. +48 58 526 12 23
mail: d.mlynarska@concordiaZN.pl


Jolanta Kubuszewska
Księgowa ds. Wspólnot Mieszkaniowych
Tel. Kom. 506 244 896
tel. +48 22 250 26 61
tel. +48 58 526 12 23
mail: j.kubuszewska@concordiaZN.pl


Księgowość:

tel. +48 22 250 26 61
fax. +48 22 250 26 68
tel. +48 58 526 12 23
fax. +48 58 526 12 43
mail: ksiegowosc@concordiaZN.pl

Dyżur telefoniczny - księgowość:

wtorek: 10-15
środa: 13-19

Godziny otwarcia biura:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:00-17:00
środa: 9:00-19:00

Imię i nazwisko*:
Nazwa firmy:
Numer telefonu:
Adres e-mail*:
Treść wiadomości*:

Mapa dojazdu - oddział Warszawa



Mapa dojazdu - oddział Trójmiasto